kontakt-a-dalsi-informace

ÚČINKUJTE NA LÁZNÍCH DUCHA

Umíte hrát, zpívat, tančit, žonglovat či jinak bavit lidi? Zvládáte to i bez aparatury, pódií, světel a dalších divadelních propriet? Výborně – tato výzva je určena právě vám! Naše lázeňská promenáda, která vede od chrámu Nalezení sv. Kříže, přes máchadlo až na Braunerovo náměstí bude v sobotu 25. dubna 2020 otevřena již od 10.00 hodin i pro vás. Zaplatit vám sice neumíme, ale můžete vybírat do klobouku, futrálu od houslí či jiných „pokladniček“. Staňte se součástí projektu, o kterém se mluví! Svoji účast můžete nahlásit na mailové adrese lazneducha@litomysl.cz

stanek

PRODÁVEJTE NA LÁZNÍCH DUCHA

Jste z Litomyšle nebo okolí a nabízíte nějaký zajímavý “lázeňský” produkt, který byste rádi nabídli našim lázeňským hostům? Na promenádě bude možnost rozbalit svůj stánek a zpestřit program lázeňského dne vašimi artikly. Preferujeme stánky s doprovodným programem – kurzy, tvoření, ukázky výroby apod. Pokud máte zájem nabídnout své produkty, vyplňte do 23. března 2020 níže uvedený dotazník. Upozorňujeme, že na účast není nárok, přihlášení zájemci projdou výběrem. Více informací na mailu krejci@smetanuvdum.litomysl.cz nebo telefonu 602 712 164.

Vyplnit dotazník

bile_logo_84x84

Pokud máte zájem stát se mecenáši litomyšlského lázeňství, neváhejte nás kontaktovat.

Akci pořádá město Litomyšl.

Spolupořadatelé: Smetanův dům, Zámecké návrší, Regionální muzeum v Litomyšli, Městská galerie Litomyšl, Evropské školicí centrum, Středisko volného času a řada dalších organizací a firem.

Zahájení 9. litomyšlské lázeňské sezóny probíhá pod záštitou starosty Litomyšle Daniela Brýdla, místostarosty Radomila Kašpara, hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického, náměstka hejtmana a senátora Michala Kortyše a René Živného, člena Rady Pardubického kraje.

Změna programu vyhrazena!